Wysokość składki w roku szkolnym 2022/2023

Szkolna Rada Rodziców ustaliła na ten rok szkolny 2022/2023 składkę jednorazową w kwocie 30 zł. Składka jest dobrowolna.

„Zebraną kwotę chcemy przeznaczyć m.in. na zakup stojaków na rowery, pomoc przy organizacji różnego rodzaju konkursów oraz kupno nagród dla dzieci, pomoc przy organizacji pikniku i wszelkich potrzebnych akcesoriów na ten piknik, np. parasoli. Od wysokości zebranych środków będzie zależało, ile będziemy w stanie zrealizować przez nas planowanych działań, dlatego bardzo gorąco zachęcamy do uiszczenia tej opłaty. Składka ta będzie zbierana przez poszczególnych wychowawców.” – Anna Kurc – Przewodnicząca Rady Rodziców.

Wybór ubezpieczenia grupowego dla uczniów

W dniu 12 września 2022 r. Rada Rodziców dokonała wyboru firmy obsługującej ubezpieczenie grupowe dla uczniów od NNW na rok szkolny 2022/2023 tj. TUZ Ubezpieczenia.

Skład Rady Rodziców w roku szkolnym 2022/2023

Przewodnicząca – Monika Bielecka

Wiceprzewodniczący – Sławomir Sendecki

Skarbnik – Ewa Rzepka

Sekretarz – Anna Kurc

Skład Rady Rodziców w roku szkolnym 2023/2024

1. Przewodnicząca- Anna Kurc
  2. Wiceprzewodnicząca- Zofia Węgrzyn
  3. Skarbnik- Łukasz Rałowski
  4. Sekretarz- Natalia Techmańska

Wysokość składki w roku szkolnym 2023/2024

Rada Rodziców  na zebraniu w dniu  29 września ustaliła na  rok szkolny
2023/ 2024 jednorazową składkę w kwocie 50 zł. Składka jest dobrowolna.  Pieniądze można wpłacać bezpośrednio do Sekretariatu Szkoły lub wychowawców klas.
Przyjęliśmy zasadę, że klasy, które zbiorą 90% wpłat otrzymają 50% zebranych środków  na potrzeby działalności klasowej.

Przewodnicząca RR
Anna Kurc